صلاحیت حرفه‌ای روان‌شناسان و مشاوران
اخبار سازمان نظام روانشناسی و مشاوره

صلاحیت حرفه‌ای روان‌شناسان و مشاوران در دستور کار سازمان روان شناسی

اعتباریابی آزمون‌ها، پروتکل‌های درمانی و مرز صلاحیت حرفه‌ای روان شناسان و مشاوران در دستور کار سازمان نظام روان شناسی و مشاوره است.

ادامه مطلب »
هزینه مشاوره و روانشناس
اخبار سازمان نظام روانشناسی و مشاوره

۸۰ درصد مردم پول استفاده از خدمات روانشناسی را ندارند

رئیس سازمان نظام روانشناسی و مشاوره کشور اظهار کرد: ۸۰ درصد از مردمانش توانایی مالی استفاده از این خدمات را ندارند. من از مجلس می خواهم که هرچه سریع تر تحت پوشش بیمه قرار گرفتن خدمات مشاوره و روانشناسی را مصوب کنند.

ادامه مطلب »
هزینه مشاوره
اخبار سازمان نظام روانشناسی و مشاوره

دریافت هزینه‌های گزاف از مردم برای ارائه خدمات مشاوره

رئیس سازمان نظام روانشناسی و مشاوره کشور در راستای جلوگیری از بی‌ثباتی در تعرفه‌های دریافتی خدمات روانشناسی و مشاوره، خواستار اعلام نظر هرچه سریع‌تر کمیسیون اجتماعی دولت درباره‌ی تعرفه‌های پیشنهادی این سازمان شد.

ادامه مطلب »
اخبار مشاوره و روانشناسی

چه زمانی به روانشناس نیاز داریم؟

مسیر زندگی همه ما پر از پستی و بلندی‌هایی است که بسیاری از آنها غیرقابل پیش‌بینی و پرچالش هستند، به‌طوری که ناگهان خودمان را در وضعیتی از بلاتکلیفی پیدا می‌کنیم، با بحران روحی مواجه می‌شویم یا نمی‌دانیم درست‌ترین کار در شرایط موجود چیست؟

ادامه مطلب »
اخبار مشاوره و روانشناسی

دانشگاه‌های برتر دنیا در رشته “روان شناسی”

اخیرا رتبه‌بندی موضوعی دانشگاه‌های جهان بر اساس رتبه‌بندی “تایمز” منتشر شد و دانشگاه‌های جهان بر اساس موضوعات مختلف رتبه‌بندی شدند. در این رتبه‌بندی دانشگاه‌ها در رشته روانشناسی نیز رتبه‌بندی شدند.

ادامه مطلب »

  لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است، و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز، و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد، کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته حال و آینده، شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد

  آدرس

  ایران ، تهران

  تلفن

  09123657699

  ایمیل

  info@mdelvari.ir